WRAP & GO by MAYA's

Vyrábíme čerstvé wrapy z poctivých a opravdových ingrediencí. Žádné triky ani fígle. Cílem je nabídnout vám další řadu produktů, které si zamilujete! Naše wrapy jsou variabilní a pestré, budete  je rádi kombinovat, užijete si je k našim salátům a polévkám, zpestříte si firemní jednání. Wrapy jsou ideální volbou na procházku či sportovní aktivitu, třeba na Nováku nebo zimním stadionu. Doplňte svůj zdravý pohyb zdravým jídlem! 💪

Sledujte naši nabídku a výhodné combo produkty, které se budou každý týden měnit.

Chystáte firemní poradu s občerstvením?  Jste sportovní klub nebo máte oddílové soustředění a potřebujete vyřešit sváču? Napište nám na info@mayas.cz, připravíme Vám větší set wrapů a toastíků, které přivezeme na domluvený čas. Nabídka od nás bude rozhodně férová.

MENU Wrapy na grilu & fresh 

Vyberte z naší aktuální nabídky na našem onlinu, nebo objednávejte telefonicky na 774 535 646.

  Všechny wrapy připravujeme čerstvé a jsou to pašáci. Žándé triky ani fígle! Rozbalíte a jíte ať už jste kdekoliv, nebo řešíte pozdější supersváču.


1. Caesar Wrap - TOP!

Luxusní wrap s čerstvou salátovou směsí. Je to dělo:) Tortilla 30cm, římský a ledový salát, grilované kuřecí maso, restovaná slanina, parmazánové hobliny, vejce.

Dressing: Caesar,  Alergeny: 1,3,4,6,7,10,12, 260g

142 Kč

2. Grilovaný Crispy Twister Wrap - je opravdu boží:)

Nový a luxusní wrap plný premiových ingrediencí a čerstvou křupavou salátovou směsí. Velká tortilla 30cm, římský salát, keříkové rajče, smažené kuřecí stripsy které nepálí, červená cibulka, mix strouhaných tvrdých sýrů.

Dressing: Caesar, Alergeny: 1, 3 , 260g

145 Kč

3. Novinka -  Fresh wrap se zauzeným Kuřecím prsem

Hurá! Máme další čerstvý, křupavý wrap. Nic smaženého v tomto produktu. Pouze čerstvé a kvalitní suroviny! Tortilla 30cm, cream cheese, římský salát, zauzené kuřecí prso, okurka, ředkvička, sůl, pepř, trocha olivového oleje. Náš dressing Honey Dijon wrap perfektné dochutí. Jsme za tento produkt moc rádi a těšíme se na váš feedback. :) 

Dressing: Honey Dijon, Alergeny : 1,7, 10,12, 260g

139 Kč

4. Tuňák fit & fresh wrap

Chtěli jsme Fit a křupavý wrap. Zde je náš Tuňák. Tortilla 30cm, římský a ledový, rajčata, vejce, červená nakládáná cibule, tuňák, kukuřice.                                                                        

Dressing: Balsamico vinaigrette, Alergeny: 1, 3, 4, 7, 10, 12, 269g

142 Kč

WRAP, WRAP, WRAPITY WRAP...